Oyundan Büyük İşlerin Adresi
Max Level

Max Level’da çocuklar hareket temelli beceri gelişimi konsepti ile tasarlanmış özel oyun alanlarında çok eğleniyor, benzersiz doğum günü partileri ile kutlamaların tadını çıkarıyor, Max Level’ın nitelikli ve güler yüzlü oyun arkadaşları sayesinde ebeveynler çocuklarını güvenle Max Level’a emanet ediyor.

Sorular ve Cevaplar

Interactive Zone’da 4-12 yaş,

Role Play House’ta 3-8 yaş,

Kids Adventure’da 4-10 yaş,

Kum Havuzu’nda 2-8 yaş

arasındaki tüm çocuklar keyifle eğlenebilirler.

Çocuklar hareket temelli oyunlarla keyifli vakit geçireceğinden rahat kıyafetler giydirmenizi ve terlemeleri ihtimaline karşı yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyun alanlarına ayakkabı ile giriş yapılmadığını, ayak sağlığı ve hijyeni için çorap kullanımının zorunlu olduğunu hatırlatmış olalım.

Max Level’da tüm oyun arkadaşlarımız çocukların güvenle eğlenebilmesi için burada. Nitelikli, donanımlı ve güler yüzlü oyun arkadaşlarımız pedagojiden iletişime, sorun çözmeden hareket temelli beceri gelişimine pek çok alanda özel eğitimleri başarı ile tamamladılar. Ebeveynlerimiz çocuklarını güvenle Max Level’a teslim ediyor, bu Bilgilenceli  dünyanın tadını çıkarırken oyun arkadaşlarımız her an çocuklarımıza eşlik ediyor.

Tüm oyun alanları ve oyuncaklar için
1 TL = 1 kredidir. Tüm alanlar ve oyuncaklardan Max Level oyun kartınıza yükleme yaparak yararlanabilirsiniz.

Çocukların güvenle oynayabilmesi için Max Level içerisindeki oyun alanları dört ayrı bölüm olarak tasarlandı.

Interactive copy Max Level
Videoyu oynat

Interactive Zone
4-12 Yaş

Çocuklar Interactive Zone’da gelişimleri için özel olarak tasarlanmış hareket temelli dijital oyunları deneyimlerken eğlenerek öğrenmenin keyfine varıyor!

Role Play House
3-8 Yaş

«Büyüyünce Ne Olacaksın?»
Bu sorunun burada hiç önemi yok. Çünkü çocuklar Role Play House’ta diledikleri kişi olabilirler! Gerçekçi kurgular ve özel olarak tasarlanmış oyunları deneyimlerken kendi ilgi alanlarını keşfediyor ve elbette, doyasıya eğleniyor!

RolePlay copy Max Level
Videoyu oynat
KidsAdve copy Max Level
Videoyu oynat

 Kids Adventure
4-10 Yaş

 Çocukların sağlıklı gelişimi için yeterince hareket etmeleri çok önemli. Kids Adventure’ın hareket temelli beceri gelişimi konsepti ile tasarlanmış oyun alanında doyasıya koşup oynayan çocuklar volkan kaydırağından top havuzuna, trambolinden gökkuşağı kaydırağına unutulmaz bir oyun deneyimi yaşıyor.

Yumuşak Oyun Alanı
3-8 Yaş

Max Level’da tüm çocuklara uygun bir eğlence alanı var! Yumuşak oyun alanı daha küçük yaşlardaki çocukların güvenli ve elbette eğlenceli vakit geçirmeleri için özel olarak tasarlandı.

SP 2 Max Level
Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri

10:00-22:00